• konsultacje

  Wódz powtórzył wprost to, o czym pisze od dawna: żadnych rozmów z nikim, zadnych konsultacji. Po prostu idzie do przodu i urządza świat po swojemu. Za nim jego ludzie.Coraz więcej kontrowersji wzbudza Amber Gold – firma pożyczkowa z Trójmiasta. Jak ustalił portal AlertFinansowy.pl niedawno Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) wpisała ją na listę tzw. alertów, czyli publicznych ostrzeżeń. Wpisanie na listę nie oznacza jeszcze, że firma działa wbrew prawu, ale jest to ostrzeżenie dla jej potencjalnych klientów, że może coś z nią być nie tak.”

  Znalezione obrazy dla zapytania wybory

  „Biznesmeni” z Amber Gold poczuli sie – aj-waj – dotknieci i zaskarzyli KNF do sadu. W sadzie przegrali. To bylo w roku 2012-tym:podczas ogłaszania wyroku (fot. PAP/Bartłomiej Zborowski)

  Komisja Nadzoru Finansowego nie musi przepraszać Amber Gold za swe ostrzeżenia publiczne wobec tej spółki – orzekł Sąd Okręgowy w Warszawie. Oddalił tym samym dwa pozwy o ochronę dóbr osobistych złożone przez Amber Gold wobec KNF. Według sądu pozwy są „całkowicie nieuzasadnione”, bo KNF działała w ramach prawa i w obronie interesu społecznego.”Coraz więcej kontrowersji wzbudza Amber Gold – firma pożyczkowa z Trójmiasta. Jak ustalił portal AlertFinansowy.pl niedawno Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) wpisała ją na listę tzw. alertów, czyli publicznych ostrzeżeń. Wpisanie na listę nie oznacza jeszcze, że firma działa wbrew prawu, ale jest to ostrzeżenie dla jej potencjalnych klientów, że może coś z nią być nie tak.”Toteż przez całe dnie i noce dzwoniliśmy zębami, gdyż za całe okrycie służył wytarty, stary i brudny koc” – wspominał Witos. Również ukrycie się pod nimi nie należało do przyjemności. „Prześcieradła wyglądały jak posypane makiem, tyle że ten mak podskakiwał” – opisywał  swój pierwszy kontakt z pchłami. Zimno i insekty stale towarzyszyły więźniom, lecz to nie one okazały się najgorsze.

  Pobudkę 11 września Witos zapamiętał do końca życia. „Wśród niesłychanych wrzasków i wymyślań obecny wciąż oficer kazał mi wynieść kubeł z odchodami, który tam stał nie wiadomo jak dawno – zapisał. – Zdębiałem. Sądząc, że to jakiś żart albo pomyłka, odsunąłem się dalej na bok. Chciał go zabrać Wisłocki [współwięzień – red.], ale mu nie pozwolono”. Wobec groźby pobicia Witos skapitulował i wziął wiadro,”

  Przedwojenni politycy doprowadzili jak wiadomo kraj do wielkich zwyciestw. Waleczne wojsko doskonale umialo radzic sobie z Wrogiem Wewnetrznym, na przyklad strzelajac do tlumu podczas strajkow chlopskich. Albo rozwalajac cerkwie na Kresach.

  Komisja Nadzoru Finansowego ostrzegala publicznie, Amber Gold sie obrazil i zaskarzyl Komisje do sadu – i oczywiscie przegral. Takie sa fakty. Po raz kolejny widac, ze klamiesz tylez glupio co nieudolnie.”

  „KNF wygrała w sądzie z Amber Gold – publikacja: 20.11.2012 – KNF wygrała w sądzie z Amber Gold

  Istnieje taka odmiana afrykańskich mrówek: wszystkie są ślepe, żarłoczne i przygotowane do niszczenia. Podążają za przewodnikiem (jedynym który widzi) i niszczą wszystko po drodze. To jedyny sposób ich istnienia.


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :